درباره ما

شرکت مدرن ایده پاندا، مجموعه‌ای است فعال در حوزه ارائه ابزارهای مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) برای انواع کسب و کارها، که با پشتوانه تجارب، تخصص‌ها، سوابق و زاویه دید متفاوت موسسین و سهامدارن خود سعی دارد تا رویکرد متفاوتی را در زمینه مشاوره، آموزش و ارائه محصولات و خدمات سبد کاری خود ارائه نماید.

درباره ما

شرکت مدرن ایده پاندا، مجموعه‌ای است فعال در حوزه ارائه ابزارهای مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) برای انواع کسب و کارها، که با پشتوانه تجارب، تخصص‌ها، سوابق و زاویه دید متفاوت موسسین و سهامدارن خود سعی دارد تا رویکرد متفاوتی را در زمینه مشاوره، آموزش و ارائه محصولات و خدمات سبد کاری خود ارائه نماید. پشتکار و دقت این شرکت تا حدی بوده که توانسته است با گذشت کمتر از چند سال از فعالیت خود، گامی بزرگ در جهت ارائه خدمات و مشاوره نرم افزار در حوزه نرم افزار CRM بردارد و پس از کسب موفقیت های پی در پی موجب افزایش افتخارات خود به عنوان شرکت فعال در زمینه تولید نرم افزارهای مالی و اداری شود.

رسالت ما


رسالت ما، ارائه مناسب ترین راهکارهای تخصصی در زمینه رفع نیازهای مجموعه‌ها و مشتریان از لحاظ کارائی، کیفیت، آینده‌نگری و توسعه پذیری، منطبق بر فن‌آوری‌های روز دنیا، هزینه و.... است. به همین لحاظ علاوه بر ارائه محصولات، سعی نموده‌ایم تا ساختار فعالیت‌های خود را بر اساس چرخه رضایت مشتری یعنی از مراحل پیش از فروش، که شامل مشاوره، اطلاع رسانی، آموزش، طراحی و .... می‌گردد تا مراحل تأمین و فروش و عرضه محصولات و خدمات و پس از آن پشتیبانی، نگهداری، توسعه و خدمات پس از فروش ارائه نمائیم.

حوزه جغرافیایی

حوزه جغرافیایی فعالیت ما در سراسر کشور و به واسطه مشارکت های تجاری و حقوقی با سهامدارن، عوامل و نمایندگان رسمی گسترده شده است و بنابراین هدف و چشم انداز پیش روی خانواده پاندا چیزی به غیر از تجلی رسالت خود در اقصی نقاط کشور عزیزمان ایران و با پشتوانه پتانسیل بالفعل نهفته در این شبکه تخصصی نیست.

مشاوره و راهکار

شرکت مدرن ایده پاندا، با استفاده از تجربه متخصصان و کارشناسان خود در حوزه‌های مختلف فعالیت‌های این شرکت آماده ارائه راهکارها و پیشنهادها مورد نیاز بر اساس نیاز مشتریان می‌باشد. لازم به ذکر است که ارائه هرگونه مشاوره کاملاً رایگان می‌باشد. در صورت داشتن هرگونه سؤال با ما تماس بگیرید.