سرمایه گذاری در نرم افزار CRM

شرکت‌هایی که از نرم افزار CRM برای انجام کسب و کار استفاده می‌کنند، در بخشی از موارد و زمینه‌ها متحمل هزینه می‌شوند. برخی از آن‌ها ممکن است هزینه سرمایه و برخی مخارج باشند، که روی هم رفته در 3 مقوله قرار می‌گیرند:

  • فناوری (تکنولوژی اطلاعات)
  • هزینه فرآیندها
  • هزینه افراد

 

البته این هزینه‌ها را به عنوان سرمایه گذاری در نظر می‌گیرند؛ زیرا برای فعالیت‌هایی ما هزینه می‌نماییم که باعث سود آوری برای تجارت ما خواهند شد. این فعالیت‌ها و هزینه ها به عنوان واژه‌ایی در علم تجارت الکترونیک و بازاریابی اینترنتی مطرح شده است که با این مفهوم CRM در مقالات این بخش به طور کامل آشنا شده‌ایم.

شاید این جمله را شنیده‌اید که می‌گویند تبلیغات هزینه نیست سرمایه گذاری است! حال به شما می‌گویم در بحث CRM هر هزینه‌ایی که متحمل خواهید شد، قطعاً به شما باز خواهد گشت، چون باعث جذب مخاطبان و مشتریان بیشتر و ماندگار برای شما خواهد شد.

پس لطفاً مقالات آموزشی طراحی سایت این مباحث را مطالعه نمایید. چون باعث رونق کسب و کار و تجارتتان خواهد شد؛ هدف ما پیشرفت شما است. به گفته‌ی استادان بزرگ دینی و فلسفی، زکات علم نشر آن می‌باشد. ما با نگارش این مقالات در شرکت طراحی سایت مبنا قصد اشتراک گذاری تجربیات خود را با شما داریم. سپاس گذار هم می‌باشیم اگر شما نیز تجربیات و نظرات خود را با ما در قسمت نظرات به اشتراک بگذارید.

ادمین پاندا - 1398/06/10
می‌پسندم