نکات مهم برای جذب بازدید کننده

صاحبان وب‌سایت‌ها و همچنین افرادی که خواستار طراحی سایت هستند معمولاً با هدف افزایش کسب درآمد به اینکار می‌پردازند.شرکت‌های بزرگ و مطرح نیز از این مراحل پیروی کرده‌اند. برای افزایش بازدید و مشتری شرکت خود باید مراحلی را طی کرد که در این جا به نکات مهم برای جذب بازدید کننده می‌پردازیم.

سرعت بارگذاری صفحات وب

هنگامی که کاربر وارد سایتی می‌شود اولین چیزی که با آن روبرو می‌شود سرعت بارگذاری سایت می‌باشد، بنابراین باید به این مسئله توجه کرد زیرا در غیر این صورت بازدیدکنندگان خود را از دست خواهید داد.

طراحی ساده وب سایت

همانطور که در مقاله‌ی چند نکته انکار ناپذیر در طراحی سایت گفته شد، نکته‌ی مهم در طراحی وب‌سایت رعایت سادگی می‌باشد زیرا زیبایی در عین سادگی تنها کلید و الگویی است که می‌تواند شما را در این مسیر با موفقیت به نقطه پایان برساند.

داشتن هویت شفاف و آشکار محتوا در وب‌سایت

سعی کنید مطالبی که در سایت قرار می‌دهید شفاف باشد و بازدیدکننده بتواند به راحتی متوجه مطلب شود. شما می‌توانید جهت شفافیت و وضوح مطالب خود از تیتر مناسبی که مربوط به مطلب است استفاده نمایید.

بروز رسانی مرتب وب

بارها تاکید کرده‌ایم که پس از طراحی سایت به صورت منظم مطالب خود را بروز کنید زیرا انجام این کار می‌تواند توجه موتورهای جستجو را به خود جلب نماید که به دنبال آن می‌تواند در سئوی سایت شما موثر باشد.

استفاده از فضای سفید

استفاده از فضای سفید می‌تواند از ایجاد شلوغی و آشفتگی مطالب بپرهیزد. بنابراین در سایت‌هایی که محتوای زیادی دارند استفاده از فضای سفید می‌تواند در جلوگیری از نامرتب نشان دادن سایت بسیار موثر باشد.

آسان سازی فرایند خرید

اگر شما در سایت خود فروش محصول دارید باید مراحل خرید محصول را به راحت‌ترین شیوه‌ی ممکن طراحی کنید در غیر این صورت کاربران خود را از دست خواهید داد.

ادمین پاندا - 1398/06/12
می‌پسندم

مطالب مرتبط