ویژگی محتوای با کیفیت در خدمات سئو

محتوا به زبان مخاطب نوشته شده باشد

زمانی‌که شما محتواهای خود را به زبان کاربران و مخاطبین خود می‌نویسید درک آن محتوا برای مخاطب راحت خواهد بود و به راحتی موضوع را درک می‌کند. مثل در نی نی سایت که بزرگ ترین سایت مادر و کودک در ایران می‌باشد تمام محتوای این سایت توسط خانم‌ها تهیه و منتشر می‌شود.

در برداشتن اطلاعات مورد نیاز کاربر

محتوایی با کیفیت است که به کاربر کمک کند اطلاعات مورد نیاز خود را درباره موضوع مورد نظرش بدست آورد که میزان کلماتی که در اینگونه محتوا‌ها به کار برده می‌شود حدود ۵۰۰ کلمه است. (در موارد گوناگون خصوصا مطالب سبک زندگی تعداد کلمات می‌تواند تا ۱۰۰۰ کلمه افزایش یابد)

جذاب بودن محتوا

وقتی شما به عنوان فردی که صاحب سایتی می‌باشد و بدانید که مخاطبین و کاربران سایت‌تان چه چیز می‌خواهند طبیعتاً محتوایی را تولید می‌کند که باعث جذب مخاطبین و کاربران جدید شود و در حقیقت محتوای خود را بصورت جذاب می‌نویسید که با این کار در ادامه کاربران خود را بیشتر درگیر سایت خود می‌نمایید. یکی از ضعف‌های بخش سئو در ایران، خدماتی است که پس از پروژه سئو سایت می‌بایست به نحو حرفه‌ای از سوی کارفرما درخواست گردد و از سوی سئو کار پذیرفته شود. پس برای موفقیت سایت هم مدیر سایت و هم سئو کار باید خدمات سئو را به خوبی بشناسند.

ادمین پاندا - 1398/08/20
می‌پسندم