۳ گام برای انجام درست SEO

محتوا

این بهترین فرصت برای کمک به رتبه بندی بالای سایتتان است. بهترین راه برای خلق محتوا قرار دادن آن بر روی وبلاگ است؛ هر بار که شما پستی انجام می‌دهید، به عنوان صفحه جدیدی ثبت می‌شود که موتورهای جستجو آن را رتبه بندی می‌کنند. گوگل تمامی صفحات وب سایت شما را اسکن می‌کند تا تعیین کند درباره چه هستند. شما می‌توانید با تضمین اینکه محتوای شما بر روی کمپین کلید واژه‌ها متمرکز شده است و البته، کیفیت نسبتا خوبی دارد و مرتبا به روزرسانی می‌شود به موتورهای جستجو در اسکن صفحاتتان کمک کنید.

لینک‌ها

گوگل لینک‌ها در وب سایتتان را نیز اسکن می‌کند. سه نوع لینک وجود دارد:

ورودی: لینک‌های ورودی یعنی زمانی که سایت دیگری به وب سایت شما لینک بزند. وقتی که سایت شما لینک‌های ورودی دریافت می‌کند، قدرت (یا اختیار) بدست می‌آورد. قدرت شما برای لینک ورودی بر اساس میزان اهمیت سایتی است که به شما لینک زده است (به این عمل link juice می‌گویند).

خروجی: لینک‌های خروجی یعنی زمانی که شما به سایتی دیگر لینک می‌زنید. این شیوهای است که به گوگل می‌گویید سایت شما با سایت آن‌ها مرتبط است و همچنین کمک می‌کند توسط دیگران تشخیص داده شوید.

درونی: لینک‌های درونی یعنی زمانی که شما به سایر صفحات وب سایت خودتان لینک بزنید. لینک‌های درونی به گوگل نشان می‌دهند که صفحات سایت شما به هم مرتبط هستند، و کمک می‌کند تا درک کند شما بر چه چیزی تمرکز دارید. همچنین می‌توانید با لینک زدن به صفحه‌ای خاص اهمیت آن صفحه را نشان دهید.

ساختار

گوگل ساختار وب سایت شما، چگونگی ساخته و سازماندهی شدن را نیز تحلیل خواهد کرد. به عنوان مثال، بررسی می‌کند چقدر طول می‌کشد تا صفحه شما بارگذاری شود، هرچه کوتاه تر باشد بهتر است. اگر کسی را استخدام می‌کنید تا وب سایت را برایتان بسازد، مطمئن شوید اهداف مشابهی برای ساختار دارید و از وب بخواهید تا زمان بارگذاری صفحه و غیره را آزمون کنند. اگر سایت دارید، یک راه ساده برای کاهش زمان بارگذاری محدود نمودن اندازه و تعداد تصاویر بر روی هر صفحه است (می‌وانید اندازه تصویر را در MS Paint، Photoshop یا سایر نرم افزارهای تدوین عکس تغییر دهید).

ادمین پاندا - 1398/05/07
می‌پسندم