بررسی روش‌های رایگان برای سئو سایت

تولید محتوای با کیفیت و به روز

این روش بهترین و موفقیت امیز روش برای افزایش رنکینگ سایت است. در زمینه تولید محتوا، به دو مورد توجه داشته باشید: مقالات شما باید بکر و تازه باشند به گونه ای که کاربر مطالبی را که از مقالات شما به دست می‌آورد، در سایت دیگر پیدا نکند. به روز رسانی مقالات باید در بازه زمانی کوتاه صورت گیرده به گونه‌ای که هر هفته بین ۳-۲ مقاله بر روی سایت بارگذاری کنید تا کاربر بداند که هر هفته شما مطالب جدید برای ارائه دارید.

 

در نوشتن مطالب، از کلمات کلیدی مناسب استفاده کنید

گوگل، در بررسی مقالات، براساس کاربرد کلمات کلیدی مورد تایید خود در آن مقاله، رنکینگ آن سایت را انجام می‌دهد. از انجایی که تاثیر کلمات کلیدی به شدت در رتبه بندی سایت بالا است لذا قبل از نوشتن مقالات، لیست کلمات کلیدی مورد تایید گوگل را به دست بیاورید.

 

در شبکه‌های اجتماعی فعالیت داشته باشید

زمانی که شما در شبکه‌های اجتماعی فعالیت دارید، هزینه‌ای صرف نکرده‌اید ولی در عوض با گذاشتن همان مطالب سایت در شبکه یا اشتراک گذاری مطالب جدید مرتبط با سایت و همچنین فراهم نمودن شرایطی برای بحث با کاربران، افراد زیادی را به سمت سایت خود جلب می‌کنید.

 

با سایت رقبای خود تبادل لینک کنید

زمانی که شما با سایت‌های مرتبط خود تبادل لینک انجام دهید، هر دو از وجود هم منفعت می‌برید در نتیجه هیچکدام نیازی به پرداخت هزینه ندارید. البته توجه داشته باشید که با سایت‌هایی تبادل لینک انجام دهید که از نظر گوگل اعتبار بالایی دارد و سبب افت رتبه سایت شما نمی‌شود.

ادمین پاندا - 1398/03/11
می‌پسندم